سازه‌های بلوکی

شروع ماجراجویی برنامه‌نویسان آینده!

شروع ماجراجویی برنامه‌نویسان آینده

این کمپ به کودکان کمک می کند تا با استفاده از بلوک های برنامه نویسی خاص، آنچه را که در دنیای بازی های رایانه‌ای خود تجربه می کنند، خلق کنند. به کمک گیمیفیکیشن، کودکان می توانند مهارت های ساخت و ترکیب خود را تقویت کنند و همچنین انگیزه زیادی برای ادامه این مسیر پیدا کنند. استفاده از ابزارهای آموزشی به آنها این امکان را می دهد که کاربرد دانش برنامه نویسی را در زندگی روزمره خود بیابند.

برنامه کمپ

کمپ‌های یکروزه

ورود

مربیان خوش برخورد و با تجربه ما در کمپ در انتظار شما خواهند بود. مدیر کمپ ما با کاور نارنجی کدبازی در جلوی درب ورودی منتظر شما و کودک شماست، از آنجاییکه تیم کدبازی مستقر در محل کمپ مسلط به آموزش کودک و نوجوانان و البته کمک های اولیه هستند، با خیال راحت با فرزندتان خداحافظی کنید و به او فرصت دهید تا دوستان جدیدی پیدا کند و وارد ماجراجویی برنامه نویسی خود شود!

ساعت ورود بچه‌ها به محل کمپ بین ۹:۰۰ تا ۹:۳۰ و ساعت خروج آن‌ها بین ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۶:۰۰ می‌باشد. مدیر کمپ، مسئول تحویل گرفتن بچه‌ها از والدین و مجدد تحویل دادن بچه‌ها به والدینشان است.

روز اول

طراحی، خلق و برنامه نویسی!

قبل از شروع برنامه‌نویسی، مدت زمانی را با بچه‌ها به طوفان فکری و داستان سرایی دیجیتال می‌گذرانیم. داستان با پس‌زمینه‌های جادویی، قهرمانی با شخصیت‌های متفاوت برای بازی‌مان خلق می‌کنیم.

بعد از طراحی، از بلوک‌های برنامه‌نویسی برای زنده کردن دنیای داستانیمان و جان دادن به شخصیت‌ها و به حرکت درآوردن آن‌ها با افزودن انیمیشن (حرکت به جهات مختلف، پریدن) استفاده می کنیم.

برنامه نویسی بلوکی

روز دوم

برنامه‌نویسیِ یک بازی پرفروش!
روز دوم جایی است که بازی فرزند شما تبدیل به یک فیلم پرفروش با بدجنس‌ها، تک‌شاخ‌های پرتاب گلوله برفی، سکوهای چرخان و گدازه‌های مرگبار می‌شود!

مسیری که ما طی کردیم، از طوفان فکری تا طراحی و برنامه‌نویسی باعث شد تا بازی آن‌ها را از بقیه متمایز کند.

روز سوم

آماده برای رونمایی از بازی!
امروز، روز پایانی کمپ است و ما برای رونمایی از بازی خلاقانه‌ای که ساختیم، می‌شویم! 

ممکن است چند سطح به بازی اضافه کنیم و یا شخصیت‌های جدید با توانایی‌های جدید، حتی ممکنه برای بازی لیدر برد بسازیم! ما قابلیت کنترل‌گر لمسی را به بازی بچه‌ها اضافه می‌کنیم تا بتوانند بازی‌هایشان را روی هر دستگاه تلفن همراه یا تبلتی باز کنند!

در پایان مراسم اعطای جوایز و قدردانی از دستاوردهای خلاقانه و برنامه‌نویسی همه بچه‌ها را خواهیم داشت.

کدبازی فصلی نو در آموزش نوین

در سازه‌های بلوکی فرزند شما تفریح می‌کند و مهارت‌های کلیدی را یاد می‌گیرد:

سوالات متداول

هر روز به جلسات ۱.۵ تا ۲ ساعته سرگرم کننده، یادگیری خلاقانه با سه زنگ تفریح، استراحت و ناهار تقسیم می‌شود تا بچه ها بتوانند در خارج از خانه بازی کنند (بنا به وضعیت آب و هوا).

ساعت ۹:۰۰ تا ۹:۳۰ صبح، ساعات ورود بچه‌ها و ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۶:۳۰ ساعت خروج بچه‌ها از محل کمپ هست. در این ساعات ما منتظر والدین هستیم تا فرزندان خود را از ما تحویل بگیرند.

بچه‌ها می‌توانند با خود تبلت از خانه بیاورند و در غیر اینصورت می‌توانید برای آن‌ها از کدبازی تبلت کرایه کنید. ما برای بچه‌ها میان وعده و ناهار تدارک دیده‌ایم، اگر آن‌ها خوراکی خاصی باید بخورند، آن را با خود به همراه داشته باشند.

ما برای اینکه از تجربه خوب هر یادگیرنده در کمپ‌ها اطمینان حاصل کنیم، ترکیبی از یادگیرندگان، مربیان و دستیاران را در هر کمپ داریم. اکثر کمپ‌های ما با ۲۸ دانش آموز با نسبت معلم به دانش آموز ۱:۸ محدود شده است.

 کمپ‌های بلوک بازی، سازه‌های بلوکی و ذهن کنجکاو برای مبتدیان مطلق مناسب هستد. برای شرکت در کمپ بلوک‌های  پایتونی نیاز به مهارت در برنامه‌نویسی بلوکی می‌باشد.‎

اردوگاه‌های ما با حضور مربیان فضای خوبی را برای بچه‌ها ایجاد می‌کند و ما شرایط پذیرایی از والدین را نداریم. در صورتی که دلیلی خاصی برای حضور شما به همراه فرزندتان است، با ما تماس بگیرید.

اگر اختلاف سنی فرزند شما با حدود سنی تعیین شده ۱۲ ماه اختلاف دارد، تشخیص توانایی و امکان حضور فرزندتان به عهده شما است. اردوهای ما برای محدوده سنی مشخص شده و با نسبت ۱:۸ طراحی شده اند، بنابراین پشتیبانی یک به یک برای یک کودک کوچکتر در دسترس نخواهد بود. مگر اینکه کودک سطوح بلوغ و توانایی های تحصیلی یک کودک بزرگتر را نشان دهد، ما آن را توصیه نمی کنیم.