ذهن کنجکاو

کشف دنیای علوم و فناوری!

child-wearing-vr-glasses-wandering-imagination-ai-generated_103740-2246 1

کشف دنیای علوم و فناوری

در کمپ ذهن کنجکاو ایده‌های بزرگ را بررسی می‌کنیم و یاد می‌گیریم که چگونه فناوری و علم از طریق فعالیت‌های سرگرم‌کننده و خلاقانه دنیای ما را شکل می‌دهند! ما کودکان را تشویق می کنیم که بپرسند؟ چگونه؟ چی؟ و چرا؟ این به آن‌ها کمک می‌کند تا مهارت‌های استدلالی خود را ارتقاء دهند.

برنامه کمپ

کمپ‌های یکروزه

ورود

مربیان خوش برخورد و با تجربه ما در کمپ در انتظار شما خواهند بود. مدیر کمپ ما با کاور نارنجی کدبازی در جلوی درب ورودی منتظر شما و کودک شماست، از آنجاییکه تیم کدبازی مستقر در محل کمپ مسلط به آموزش کودک و البته کمک های اولیه هستند، با خیال راحت با فرزندتان خداحافظی کنید و به او فرصت دهید تا دوستان جدیدی پیدا کند و وارد ماجراجویی برنامه نویسی خود شود!

ساعت ورود بچه‌ها به محل کمپ بین ۹:۰۰ تا ۹:۳۰ و ساعت خروج آن‌ها بین ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۶:۰۰ می‌باشد. مدیر کمپ، مسئول تحویل گرفتن بچه‌ها از والدین و مجدد تحویل دادن بچه‌ها به والدینشان است.

روز اول

کنجکاویت رو آزاد کن!

بچه‌های کنجکاو ما اسرار جهان را بررسی می‌کنند و مشکلات را با هم حل می‌کنند. ما آن‌ها را تشویق می‌کنیم تا بپرسند چگونه؟ چی؟ و چرا؟ 

موضوعات جذاب زیادی برای وجود داره که آن‌ها دوست دارند، بدانند مانند ارزهای دیجیتال، NFT، فناوری که موشک‌ها را به فضا پرتاب می‌کند، علم اثر انگشت و موارد دیگر!‌

کدبازی

روز دوم

بزرگ‌تر فکر کن!

در روز دوم، با کشف رازهای بیشتر در پشت علم و فناوری که بر زندگی روزمره ما تأثیر می‌گذارد، علاقمندی بچه‌ها بیشتر می‌شود.

ما ممکن است در مورد پروتزها تحقیق کنیم و حتی اندام مصنوعی بسازیم، یا ممکن است با طراحی یک ماشین لگو با بالون، اتومبیل‌های آینده را کشف کنیم!

با طیف وسیعی از موضوعات که همواره در حال تغییر است، همیشه چیز جدیدی برای بررسی وجود دارد.

در ذهن کنجکاو فرزند شما هم تفریح می‌‎کند و هم مهارت‌های کلیدی یاد می‌گیرد:

سوالات متداول

هر روز به جلسات ۱.۵ تا ۲ ساعته سرگرم کننده، یادگیری خلاقانه با سه زنگ تفریح، استراحت و ناهار تقسیم می‌شود تا بچه ها بتوانند در خارج از خانه بازی کنند (بنا به وضعیت آب و هوا).

ساعت ۹:۰۰ تا ۹:۳۰ صبح، ساعات ورود بچه‌ها و ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۶:۳۰ ساعت خروج بچه‌ها از محل کمپ هست. در این ساعات ما منتظر والدین هستیم تا فرزندان خود را از ما تحویل بگیرند.

بچه‌ها می‌توانند با خود تبلت از خانه بیاورند و در غیر اینصورت می‌توانید برای آن‌ها از کدبازی تبلت کرایه کنید. ما برای بچه‌ها میان وعده و ناهار تدارک دیده‌ایم، اگر آن‌ها خوراکی خاصی باید بخورند، آن را با خود به همراه داشته باشند.

ما برای اینکه از تجربه خوب هر یادگیرنده در کمپ‌ها اطمینان حاصل کنیم، ترکیبی از یادگیرندگان، مربیان و دستیاران را در هر کمپ داریم. اکثر کمپ‌های ما با ۲۸ دانش آموز با نسبت معلم به دانش آموز ۱:۸ محدود شده است.

 کمپ‌های بلوک بازی، سازه‌های بلوکی و ذهن کنجکاو برای مبتدیان مطلق مناسب هستد. برای شرکت در کمپ بلوک‌های  پایتونی نیاز به مهارت در برنامه‌نویسی بلوکی می‌باشد.‎

اردوگاه‌های ما با حضور مربیان فضای خوبی را برای بچه‌ها ایجاد می‌کند و ما شرایط پذیرایی از والدین را نداریم. در صورتی که دلیلی خاصی برای حضور شما به همراه فرزندتان است، با ما تماس بگیرید.

اگر اختلاف سنی فرزند شما با حدود سنی تعیین شده ۱۲ ماه اختلاف دارد، تشخیص توانایی و امکان حضور فرزندتان به عهده شما است. اردوهای ما برای محدوده سنی مشخص شده و با نسبت ۱:۸ طراحی شده اند، بنابراین پشتیبانی یک به یک برای یک کودک کوچکتر در دسترس نخواهد بود. مگر اینکه کودک سطوح بلوغ و توانایی های تحصیلی یک کودک بزرگتر را نشان دهد، ما آن را توصیه نمی کنیم.