فیلمیشن

شروع ماجراجویی فیلمسازان حرفه‌ای!

photo6001542035779206852

فیلمیشن، شروع ماجراجویی فیلمسازان حرفه‌ای!

فیلمیشن یک کمپ خصوصی برای ۸ تا ۱۲ ساله‌هایی است که در کمپ استاموشن شرکت کردن و می‌خواهند تا فیلم‌های حرفه‌ای تری بسازند. بچه‌ها در این کمپ نه تنها از ساختن فیلم‌های حرفه‌ای خود لذت می‌برند، بلکه مهارت‌های ارزشمندی مانند تفکر نقاد، حل مسئله و دوستیابی را نیز تقویت می‌کنند. به علاوه، آن‌ها فرصتی خواهند داشت تا خلاقیت های خود را با همسالان خود به اشتراک بگذارند و به توانایی‌های خلاقانه خود اعتماد کنند.

برنامه کمپ

بخش اول

شروع سفر هیجان انگیز فیلمیشن!

ما مدتی را صرف طوفان فکری و داستان پردازی برای اولین فیلم فرزندتان می‌کنیم، سپس به طراحی صحنه و خلق شخصیت‌هایمان می‌پردازیم. سپس تکنیک‌های اولیه استاپ موشن را آموزش می‌دهیم، عکس‌های ثابت زیادی می‌گیریم و آنها را به هم می‌چسبانیم تا یک فیلم درست کنیم. برای به پایان رساندن فیلم‌های، صدا، تیتراژ ابتدایی و پایانی و جلوه‌های ویژه را اضافه می‌کنیم.   

ورود

مربیان خوش برخورد و با تجربه ما در کمپ در انتظار شما خواهند بود. مدیر کمپ ما با کلاه کدبازی در جلوی درب ورودی منتظر شما و کودک شماست، از آنجاییکه تیم کدبازی مستقر در محل کمپ مسلط به آموزش کودک و البته کمک‌های اولیه هستند، با خیال راحت با فرزندتان خداحافظی کنید و به او فرصت دهید تا دوستان جدیدی پیدا کند و وارد ماجراجویی فیلمسازی خود شود!

ساعت ورود بچه‌ها به محل کمپ، ۱۵ دقیقه پیش از ساعت شروع کمپ است و ساعت خروج آن‌ها ۱۵ دقیقه بعد از ساعت پایان کمپ می‌باشد. مدیر کمپ، مسئول تحویل گرفتن بچه‌ها از والدین و مجدد تحویل دادن بچه‌ها به والدینشان است.

آموزش شخصی سازی شده

شرکت کنندگان این کمپ قبل از ورود به استودیو کدبازی، فیلم‌های خود را برای ما ارسال می‌کنند، این فیلم‌ها توسط مربیان ما بررسی قرار گرفته و برای هر یک از شرکت کنندگان متناسب با نقاط قوت و ضعف، برنامه درسی طراحی می‌شود و در روز کمپ، مربی بر اساس طرح درس فردی به شرکت کننده آموزش می‌دهند.

برنامه نویسی بلوکی

تقویت مهارت فیلمسازی

در این کمپ به شرکت کنندگان، داستان پردازی، شخصیت پردازی و طراحی صحنه متناسب داستان را به صورت حرفه‌ای تر آموزش می‌دهیم.

در فیلمیشن فرزند شما هم تفریح می‌‎کند و هم یاد می‌گیرد:

پیشنهادهایی برای روز کمپ

 
  • شرکت کنندگان بایستی همراه خود تبلت و یا گوشی موبایل به همراه داشته باشند. در غیر اینصورت می‌توانند دستگاه مورد نیاز را کدبازی اجاره کنند.
  • مسئولیت نگهداری و مراقبت از دستگاه (تبلت و گوشی موبایل) به عهده شرکت کننده می‌باشد و کدبازی مسئولیتی برای نگهداری از آن ندارد.
  • در صورت نیاز هر فرد می‌تواند قمقمه یا لیوان مخصوص به خودش را داشته باشد تا در هر زمانی در طول برنامه از آن استفاده کند.
  • از آوردن لوازم ارزشمند بهتر است خودداری کنید زیرا که تمام مدت حضور در کمپ بچه‌ها در ایستگاه‌ها و برنامه‌های مختلف مشارکت دارند و جابه‌جا کردن وسایلشان مسئولیت خودشان است و در نتیجه باعث زحمتشان خواهد بود.

قوانین عمومی کمپ

  • لطفا در روز کمپ سر ساعت مقرر شده برای تحویل دادن فرزندتان در محل حاضر باشید.
  • همچنین لطفا در پایان روز در ساعت مقرر شده برای گرفتن فرزندتان در محل حاضر باشید.
  • در صورت نیازمندی فرزندان به دارو یا ماده غذایی حتما با مدیر کمپ صحبت کنید.
  • در صورتی که فرد دیگری در انتهای ساعت کمپ به دنبال کودک می‌آیید به مدیر کمپ اطلاع دهید، در غیر این صورت تحت هیچ شرایطی فرزند شما به فرد دیگری تحویل داده نخواهد شد.
  • این کمپ مخصوص کودکان است و والدین امکان حضور و مشارکت در این برنامه را ندارند لطفا پیش از تکمیل ثبت نام در صورت داشتن  نگرانی از این بابت با پشتیبانی تماس بگیرید.
  • اگر اختلاف سنی فرزند شما با حدود سنی تعیین شده ۱۲ ماه اختلاف دارد، تشخیص توانایی و امکان حضور فرزندتان به عهده شما است. اردوهای ما برای محدوده سنی مشخص شده، بنابراین پشتیبانی یک به یک برای یک کودک کوچکتر در دسترس نخواهد بود. مگر اینکه کودک سطوح بلوغ و توانایی های تحصیلی یک کودک بزرگتر را نشان دهد، ما آن را توصیه نمی کنیم.