کدِ صعود : بازی‌سازی پایتونی

بازی سازی پایتونی

image_2023-09-11_02-27-44 (1)

طراح و سازنده بازی‌های خودت باش!

در کمپ کدِ صعود قصد داریم تا برنامه‌نویسی پایتون را در قالب انجام پروژه‌های طراحی و توسعه بازی‌های ویدیویی یاد بگیریم. این کمپ در قالب چند ترم ارائه می‌گردد و شرکت کنندگان در ادامه مسیر می‌توانند بازی‌سازی را به صورت حرفه‌ای‌تر دنبال کنند و یا مسیر یادگیری پایتون را در قالب پروژه‌های غیر از بازی‌سازی ادامه دهند.

برنامه کمپ

برنامه ترم یک

زبان برنامه‌نویسی پایتون، یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی در دنیاست و به عنوان یکی از زبان‌های استفاده شده در ساخت و توسعه برنامه‌های کامپیوتری مورد استفاده قرار می‌گیرد.پایتون به دلیل خوانا بودن کدها، طراحی ساده و قابل فهم که به دلیل وجود اسکریپتینگ است، نسبت به سایر زبان‌های برنامه‌نویسی از نوشتن کدهای طولانی و پیچیده جلوگیری می‌کند، و به عنوان یکی از بهترین زبان‌های برای شروع یادگیری برنامه‌نویسی نوجوانان پیشنهاد می‌شود. برای همین ما در ترم یک کمپ کد صعود بیشتر تمرکزمان را روی یادگیری مبانی برنامه‌نویسی پایتون می‌گذاریم و برای شروع کار چند بازی را طراحی و کدنویسی می‌کنیم.

در کد صعود، علاوه بر آنکه برنامه نویسی پایتون،ساختن بازی‌های ویدیویی رو هم یاد می‌گیرید.

توضیحات بیشتر برای علاقمندان شرکت در کمپ

 
  • این کمپ هیچ پیش نیازی ندارد.
  • این کمپ به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
  • برای ورود به این کمپ، شرکت کنندگان فرصت دارند تا پیش از شروع کمپ، نام یک بازی که تجربه کردند و با پایتون توسعه یافته را برای ما بنویسند.