ماموریت نجات WALL.M

شروع ماجراجویی برنامه‌نویسان آینده!

igloovy_Blue_Wall_E_fantasy_Disney_Style_213b6375_038c_45b5_9c4c

شروع ماجراجویی برنامه‌نویسان آینده!

ماجراجویی برنامه نویسی رو از یک اتاق فرار با کلی هیجان شروع می‌کنیم. وارد دنیای ماشین‌ها و ربات‌ها می‌شیم و با زبان‌های برقراری ارتباط با آن‌ها آشنا می‌شیم و بعد اولین تجربه‌ برنامه نویسیمون رو با زبان برنامه نویسی بلوکی می‌سازیم. این کمپ زمینه ایجاد تفکر الگوریتمی و رایانشی را در کودکان فراهم می‌­کند و مهارت‌­های حل مسئله آنان را افزایش می‌­دهد و آن‌ها را با برنامه نویسی و رباتیک آشنا می‌سازد.

برنامه کمپ

ورود

مربیان خوش برخورد و با تجربه ما در کمپ در انتظار شما خواهند بود. مدیر کمپ ما با کلاه کدبازی در جلوی درب ورودی منتظر شما و کودک شماست، از آنجاییکه تیم کدبازی مستقر در محل کمپ مسلط به آموزش کودک و البته کمک‌های اولیه هستند، با خیال راحت با فرزندتان خداحافظی کنید و به او فرصت دهید تا دوستان جدیدی پیدا کند و وارد ماجراجویی برنامه‌نویسی خود شود!

ساعت ورود بچه‌ها به محل کمپ، ۱۵ دقیقه پیش از ساعت شروع کمپ است و ساعت خروج آن‌ها ۱۵ دقیقه بعد از ساعت پایان کمپ می‌باشد. مدیر کمپ، مسئول تحویل گرفتن بچه‌ها از والدین و مجدد تحویل دادن بچه‌ها به والدینشان است.

سناریوی اتاق فرار

ماموریت نجات WALL.M!

ربات WALL.M برادر ربات WALL.E است که برای دیدار با پدربزرگ خود عازم کره زمین می شود. اما در مسیر رسیدن سفینه اش دچار مشکل شده و سقوط می‌کند. WALL.M متاسفانه دچار شکستگی‌هایی شده و نیاز به تعمیر دارد و …

در ماموریت نجات WALL.M کودک شما هم تفریح می‌‎کند و هم یاد می‌گیرد:

پیشنهادهایی برای روز کمپ

 
  • در طول روز به شرکت‌کنندگان میان وعده داده می‌شود، بنابراین جز در موارد خاص پرهیز غذایی بهتر است خوراکی دیگری همراه فرزندان نباشد.
  • در صورت نیاز هر فرد می‌تواند قمقمه یا لیوان مخصوص به خودش را داشته باشد تا در هر زمانی در طول برنامه از آن استفاده کند.
  • از آوردن لوازم ارزشمند بهتر است خودداری کنید زیرا که تمام مدت حضور در کمپ بچه‌ها در ایستگاه‌ها و برنامه‌های مختلف مشارکت دارند و جابه‌جا کردن وسایلشان مسئولیت خودشان است و در نتیجه باعث زحمتشان خواهد بود.
  • مراحل اجرایی کمپ به اختصار بعد از ثبت نام در اختیار والدین قرار خواهد گرفت. توصیه می‌کنیم بنا به تجربه‌های پیشین بهتر است در مورد جزئیات آن با فرزندتان قبل روز کمپ صحبت نکنید تا لذت ماجراجویی و شگفتی در جریان کمپ از او گرفته نشود.

قوانین عمومی کمپ

  • لطفا در روز کمپ سر ساعت مقرر شده برای تحویل دادن فرزندتان در محل حاضر باشید.
  • همچنین لطفا در پایان روز در ساعت مقرر شده برای گرفتن فرزندتان در محل حاضر باشید.
  • در صورت نیازمندی فرزندان به دارو یا ماده غذایی حتما با مدیر کمپ صحبت کنید.
  • در صورتی که فرد دیگری در انتهای ساعت کمپ به دنبال کودک می‌آیید به مدیر کمپ اطلاع دهید، در غیر این صورت تحت هیچ شرایطی فرزند شما به فرد دیگری تحویل داده نخواهد شد.
  • این کمپ مخصوص کودکان است و والدین امکان حضور و مشارکت در این برنامه را ندارند لطفا پیش از تکمیل ثبت نام در صورت داشتن  نگرانی از این بابت با پشتیبانی تماس بگیرید.
  • اگر اختلاف سنی فرزند شما با حدود سنی تعیین شده ۱۲ ماه اختلاف دارد، تشخیص توانایی و امکان حضور فرزندتان به عهده شما است. اردوهای ما برای محدوده سنی مشخص شده، بنابراین پشتیبانی یک به یک برای یک کودک کوچکتر در دسترس نخواهد بود. مگر اینکه کودک سطوح بلوغ و توانایی های تحصیلی یک کودک بزرگتر را نشان دهد، ما آن را توصیه نمی کنیم.