چگونه ربات‌های خود را تربیت کنیم؟

شروع یک سفر هیجان انگیز به دنیای برنامه نویسی!

چگونه ربات خود را تربیت کنید

اولین ماجراجویی برنامه نویسی رباتی!

در این ماجراجویی، بچه‌ها با رباتی مواجه می‌شوند که برای هدایت و کنترل آن باید گام به گام با مبانی برنامه‌نویسی آشنا شوند. بچه‌ها با چندین بازی بر پایه تفکر الگوریتمی و تفکر رایانشی، نحوه هدایت یک ربات رو یاد می‌گیرند و در پایان به مرحله‌ای می‌رسند که اولین تجربه برنامه‌نویسی بلوکی خودشان رو در محیطی متفاوت و بعد بر بستر اسکرچ بسازند. در پایان این کمپ یک روزه بچه‌ها می‌تونن با ویدیویی که خودشون ساختن آماده ماجراجویی بعدیشون بشن.

برنامه کمپ

کمپ‌های یکروزه

ورود و خروج

مربیان خوش برخورد و با تجربه ما در کمپ در انتظار شما خواهند بود. مدیر کمپ ما با کلاه کدبازی در جلوی درب ورودی منتظر شما و کودک شماست، از آنجاییکه تیم کدبازی مستقر در محل کمپ مسلط به آموزش کودک و البته کمک‌های اولیه هستند، با خیال راحت با فرزندتان خداحافظی کنید و به او فرصت دهید تا دوستان جدیدی پیدا کند و وارد ماجراجویی برنامه‌نویسی خود شود!

ساعت ورود بچه‌ها به محل کمپ، ۱۵ دقیقه پیش از ساعت شروع کمپ است و ساعت خروج آن‌ها ۱۵ دقیقه بعد از ساعت پایان کمپ می‌باشد. مدیر کمپ، مسئول تحویل گرفتن بچه‌ها از والدین و مجدد تحویل دادن بچه‌ها به والدینشان است.

در این کمپ کودک شما هم تفریح می‌‎کند و هم یاد می‌گیرد:

پیشنهادهایی برای روز کمپ

 
  • در طول روز به شرکت‌کنندگان میان وعده داده می‌شود، بنابراین جز در موارد خاص پرهیز غذایی بهتر است خوراکی دیگری همراه فرزندان نباشد.
  • در صورت نیاز هر فرد می‌تواند قمقمه یا لیوان مخصوص به خودش را داشته باشد تا در هر زمانی در طول برنامه از آن استفاده کند.
  • از آوردن لوازم ارزشمند بهتر است خودداری کنید زیرا که تمام مدت حضور در کمپ بچه‌ها در ایستگاه‌ها و برنامه‌های مختلف مشارکت دارند و جابه‌جا کردن وسایلشان مسئولیت خودشان است و در نتیجه باعث زحمتشان خواهد بود.
  • مراحل اجرایی کمپ به اختصار بعد از ثبت نام در اختیار والدین قرار خواهد گرفت. توصیه می‌کنیم بنا به تجربه‌های پیشین بهتر است در مورد جزئیات آن با فرزندتان قبل روز کمپ صحبت نکنید تا لذت ماجراجویی و شگفتی در جریان کمپ از او گرفته نشود.

قوانین عمومی کمپ

  • لطفا در روز کمپ سر ساعت مقرر شده برای تحویل دادن فرزندتان در محل حاضر باشید.
  • همچنین لطفا در پایان روز در ساعت مقرر شده برای گرفتن فرزندتان در محل حاضر باشید.
  • در صورت نیازمندی فرزندان به دارو یا ماده غذایی حتما با مدیر کمپ صحبت کنید.
  • در صورتی که فرد دیگری در انتهای ساعت کمپ به دنبال کودک می‌آیید به مدیر کمپ اطلاع دهید، در غیر این صورت تحت هیچ شرایطی فرزند شما به فرد دیگری تحویل داده نخواهد شد.
  • این کمپ مخصوص کودکان است و والدین امکان حضور و مشارکت در این برنامه را ندارند لطفا پیش از تکمیل ثبت نام در صورت داشتن  نگرانی از این بابت با پشتیبانی تماس بگیرید.
  • اگر اختلاف سنی فرزند شما با حدود سنی تعیین شده ۱۲ ماه اختلاف دارد، تشخیص توانایی و امکان حضور فرزندتان به عهده شما است. اردوهای ما برای محدوده سنی مشخص شده، بنابراین پشتیبانی یک به یک برای یک کودک کوچکتر در دسترس نخواهد بود. مگر اینکه کودک سطوح بلوغ و توانایی های تحصیلی یک کودک بزرگتر را نشان دهد، ما آن را توصیه نمی کنیم.