درباره ما

کدبازی محلی است برای آموزش برنامه‌نویسی به کودکان. ما با همکاری مربیان حرفه‌ای و با تجربه، برنامه‌نویسی را برای کودکان و نوجوانان با بازی‌های جذاب و کاربردی در سطوح مختلف برگزار می‌کنیم. در کمپ برنامه‌نویسی ما، کودکان و نوجوانان با استفاده از ابزارهای برنامه‌نویسی حرفه‌ای، با بازی های سرگرم کننده و جذاب با اصول برنامه‌نویسی آشنا می‌شوند.

ما در کدبازی  کمپ‌های حضوری برنامه‌نویسی را در شهرهای مختلف بصورت دوره‌ای برگزار می‌کنیم. همچنین با برگزاری دوره‌های حضوری و آنلاین امکان یادگیری برنامه‌نویسی را برای کودکان ایران زمین فراهم می‌کنیم و بر این باوریم فاصله جغرافیایی نباید کودکان را از دنبال کردن رویاهایشان باز دارد.

هدف ما پرورش نسلی از برنامه‌نویسان، طراحان و کارآفرینان جوان است که می توانند بازی‌ها، برنامه‌ها و پروژه‌های شگفت انگیزی خلق کنند. دوره‌های ما برمبنای استانداردهای بین المللی طراحی شده است به گونه‌ای که بچه‌ها نه تنها نحوه طراحی و کدنویسی را آموزش می‌بینند، بلکه مفاهیم را کاملاً درک می‌کنند تا بتوانند به تنهایی آنها را اجرا کنند.

نگاه ما به برنامه‌نویسی نه تنها به عنوان یک مهارت مستقل بلکه نگاهی با رویکرد STEAM می‌باشد. رویکردی که در آن به علوم، فناوری، مهندسی، هنر و ریاضیات به عنوان یک چارچوب یادگیری همگرا و تلفیقی تاکید می‌شود. این رویکرد تلفیقی نه تنها توسعه مهارت‌های فنی و تخصصی را دربرمی‌گیرد، بلکه باعث توسعه مهارت‌های مهمتری از جمله خلاقیت، حل مساله، تفکر انتقادی و نوآوری در کودکان و نوجوانان می‌شود.