کمپ داینوکدینگ

دایناسورها دوباره زنده می‌‎شوند!

کشف دنیای دایناسورها بر پایه علوم و فناوری

در کمپ داینوکدینگ یاد می‌گیریم که چگونه با استفاده از فناوری و علم راه‌های خلاقانه برای حل مسائل پیشین و آینده پیدا کنیم ما کودکان را تشویق می کنیم که کشف کنند، بپرسند و خلق کنند.

در یک فعالیت یک روزه بچه‌ها وارد دنیای دایناسورها می‌شوند، بقایای آن‌های کشف می‌کنند و با آن‌ها آشنا می‌شوند و در فرایند بازیگون شده سعی می‌کنند تا مجسمه‌های آن‌ها را به حرکت درآوند.

برنامه کمپ

کمپ‌های یکروزه

ورود

مربیان خوش برخورد و با تجربه ما در کمپ در انتظار شما خواهند بود. مدیر کمپ ما در جلوی درب ورودی منتظر شما و کودک شماست، از آنجاییکه تیم کدبازی مستقر در محل کمپ مسلط به آموزش کودک و البته کمک های اولیه هستند، با خیال راحت با فرزندتان خداحافظی کنید و به او فرصت دهید تا دوستان جدیدی پیدا کند و وارد ماجراجویی خود شود!

ساعت ورود بچه‌ها به محل کمپ بین ۹:۰۰ تا ۹:۳۰ و ساعت خروج آن‌ها بین ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۵:۳۰ می‌باشد. مدیر کمپ، مسئول تحویل گرفتن بچه‌ها از والدین و مجدد تحویل دادن بچه‌ها به والدینشان است.

بخش اول

کشف کن!

بچه‌های کنجکاو ما در فضای اکتشافی سعی به یافتن بقایای دایناسورها می‌کنند. مربیان با کمک هوش مصنوعی به آن‌ها دایناسورها را معرفی می‌کنند. بچه‌ها در این مرحله با ابزارهای کاوش آشنا می‌شوند و در نهایت توانایی ارائه نتایج تحقیقات خود را پیدا می‌کنند. 

بخش دوم

آرزوهات رو بساز!

در این بخش بچه‌ها یاد می‌گیرند تا با استفاده از کاغذ، دایناسورهای خودشان را بسازند و آن‌ها را به یک ربات متحرک تبدیل کنند. برای انجام این کار، آن‌ها با سخت‌افزار و نرم‌افزار آشنا می‌شوند و یاد می‌گیرند چطور برای اجرای فرمان وارد فضای کامپایلر شوند و یک برد متن باز را به آن اتصال دهند.

در کمپ داینوکدینگ فرزند شما هم تفریح می‌‎کند و هم مهارت‌های کلیدی یاد می‌گیرد: