پیش ثبت‌نام کمپ و دوره‌های کدبازی

برای پیش ثبت‌نام در کمپ‌ها و دوره‌های کدبازی فرم زیر را تکمیل کنید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از تکمیل فرم، معرفی کمپ و دوره مربوط به مقاطع دبستان و دبیرستان را مطالعه کنید.  

اگر نیاز به توضیحات بیشتری دارید و یا در فرایند تکمیل فرم با مشکلی مواجه شدید، با ما تماس بگیرید. 

  شماره تماس:

۰۲۱-۸۸۹۴۸۴۱۶

۰۹۱۲۵۴۴۸۱۶۸

داستان آینده (برنامه پیش دبستان و دبستان)

چگونه ربات خود را تربیت کنید

چگونه ربات‌های خود را تربیت کنیم؟

برنامه‌نویسی

در این ماجراجویی، بچه‌ها با رباتی مواجه می‌شوند که برای هدایت و کنترل آن باید گام به گام با مبانی برنامه‌نویسی آشنا شوند. بچه‌ها با چندین بازی بر پایه تفکر الگوریتمی و تفکر رایانشی، نحوه هدایت یک ربات رو یاد می‌گیرند.

ماموریت نجات WALL.M

برنامه‌نویسی + رباتیک

ماجراجویی برنامه نویسی رو از یک اتاق فرار با کلی هیجان شروع می‌کنیم. وارد دنیای ماشین‌ها و ربات‌ها می‌شیم و با زبان‌های برقراری ارتباط با آن‌ها آشنا می‌شیم و بعد اولین تجربه‌ برنامه نویسیمون رو با زبان برنامه نویسی بلوکی می‌سازیم. این کمپ زمینه ایجاد تفکر الگوریتمی و رایانشی را در کودکان فراهم می‌­کند و مهارت‌­های حل مسئله آنان را افزایش می‌­دهد و آن‌ها را با برنامه نویسی و رباتیک آشنا می‌سازد.

کمپ استاپ‌موشن

فیلمسازی

در این کمپ اولین تجربه‌های کارگردانی و فیلمسازی را شکل می‌دهیم. اصول اولیه استاپ موشن را یاد می‌گیریم، داستان پردازی و شخصیت پردازی می‌کنیم، صحنه سازی کنیم و همه آن‌ها را با جادوی استاپ موشن زنده می‌کنیم. 

ذهن کنجکاو

تکنولوژی

یک دوره فوق‌العاده برای آشنایی با ایده‌های بزرگ در دنیای آینده و کاربرد علوم و فناوری در شکل دهی به این ایده‌ها. کودکان در این دوره به شکل ساده‌ای با مفاهیم فناوری آشنا می‌شوند و می‌توانند با استفاده از روش‌های مبتنی بر تفکر طراحی ایده‌های جدیدی را شکل دهند.

 

آموزش STEAM در کدبازی

کیت کد

STEAM + برنامه‌نویسی

شروع ماجراجویی برنامه‌نویسی با انجام پروژه‌های کاربردی و تلفیقی STEAM ، آشنایی با تفکر طراحی و البته تقویت مهارت‌های نرم!

بلوک بازی

برنامه‌نویسی

یک سفر هیجان­ انگیز به دنیای بلوکی؛ کودکان از طریق بازی با بلوک­‌های برنامه‌­نویسی یاد می گیرند چگونه خودشان بازی کوچک و سرگرم کننده و یا انیمیشن بسازند. 

چگونه ربات‌های خود را تربیت کنیم؟

ماموران ربات

رباتیک

این کمپ، یک دوره تلفیقی آموزشی رباتیک و STEAM برای کودکان است تا با علوم و فناوری آشنا شوند. در طول دوره، با ربات‌های مختلف و ماموریت‌های آن‌ها آشنا شده و به ایده‌پردازی در جهت حل مسائل دنیای واقعی با ساخت ربات‌ها می‌پردازیم، در ادامه با مفاهیم ابتدایی حرکت، مکانیک ربات و الکترونیک مقدماتی آشنا می‌شویم.

پیشتازان فضا

رباتیک + نجوم

در کمپ داینوکدینگ یاد می‌گیریم که چگونه با استفاده از فناوری و علم راه‌های خلاقانه برای حل مسائل پیشین و آینده پیدا کنیم ما کودکان را تشویق می کنیم که کشف کنند، بپرسند و خلق کنند. بقایای آن‌ها را کشف می‌کنیم و با آن‌ها آشنا می‌شویم و مجسمه‌های آن‌ها را به حرکت در می‌آوریم. 

دوره کاوشگران کدبازی

کاوشگران

جانور شناسی + گیاه شناسی

در این کمپ که در فضای باز و البته آزمایشگاه کدبازی برگزار می‌شود، کودکان با انواع گونه‌های جانوری و گیاهی آشنا می‌شوند. از تکنولوژی برای شبیه‌سازی و دریافت اطلاعات بیشتر راجع به انواع گونه‌های غیرقابل دسترس استفاده می‌کنند.

کمپ داینوکدینگ

جانورشناسی + هوش مصنوعی

در کمپ داینوکدینگ یاد می‌گیریم که چگونه با استفاده از فناوری و علم راه‌های خلاقانه برای حل مسائل پیشین و آینده پیدا کنیم ما کودکان را تشویق می کنیم که کشف کنند، بپرسند و خلق کنند. بقایای آن‌ها را کشف می‌کنیم و با آن‌ها آشنا می‌شویم و مجسمه‌های آن‌ها را به حرکت در می‌آوریم. 

کمپ داینوتک

جانورشناسی + رباتیک

در کمپ داینوتک کودکان را تشویق می کنیم که کشف کنند، بپرسند و خلق کنند. ما در این کمپ بقایای دایناسورها را کشف می‌کنیم و با اصول حرکت دست و پای دایناسورها آشنا می‌شویم.

بازگشت به آینده (برنامه دبیرستان)

ماموریت به مریخ

رباتیک + هوش مصنوعی

در این کمپ، شرکت‌کنندگان نسبت به ساخت ربات مریخ نورد اقدام می‌کنند و با مباحث مربوط به طراحی و ساخت ربات‌های خودکار آشنا می‌شوند.

مغزهای ماشینی

هوش مصنوعی

این کمپ به شرکت کنندگان کمک می کند تا مبانی هوش مصنوعی را درک کنند و به صورت کاربردی از ابزارها و تکنیک‌ها در عمل استفاده کنند و روی پروژه هایی کار کنند تا درک عمیق تری از نحوه استفاده از داده ها ایجاد کنند.

 

روبوپایتون

اینترنت اشیا بر پایه برنامه‌نویسی پایتون

مهندسان اینترنت اشیا!

در کمپ روبوپایتون، بین علوم کامپیوتر و الکترونیک ارتباط برقرار می‌کنیم و در پایان یک دستگاه هوشمند برای مدرسه و خونه می‌سازیم.

این کمپ مناسب طرفداران برنامه‌نویسی پایتون و رباتیک می‌باشد.

 

کدِ صعود: بازی‌سازی پایتونی

بازی‌سازی بر پایه برنامه‌نویسی پایتون

در کمپ کدِ صعود، برنامه‌نویسی پایتون را در قالب انجام پروژه‌های طراحی و توسعه بازی‌های ویدیویی یاد می‌گیریم.

این کمپ مناسب طرافداران بازی‌های ویدیویی‌ست که دوست دارند در آینده رشته بازی‌سازی و یا برنامه‌نویسی را به صورت حرفه‌ای دنبال کنند. البته ترم اول این کمپ برای دوستداران یادگیری پایتون مناسب می‌باشد.

فراتر از وب

طراحی و ساخت وبسایت کاربردی – تلفیق هنر دیجیتال، برنامه‌نویسی و مبانی کسب و کار

این یک کمپ کاربردی‌ برای کسانی‌ست که ایده‌های کسب و کاری دارند و می‌خواهند ایده‌هایشان را به در قالب یک وبسایت ساخته شده توسط خودشان به مخاطبان معرفی کنند.

 

کد صعود : بازی سازی یونیتی

کدِ صعود : بازی‌سازی یونیتی

برنامه‌نویسی

در یک کمپ دو روزه، شرکت کنندگان یاد می‌گیرند تا با موتور بازی‌سازی یونیتی یک پروژه بازی مانند: Snake، Floppy Bird، Maze و … را بسازند.

کمپ آشپزی علمی کدبازی

آشپزی علمی

شیمی + فیزیک

در این کمپ مطالب مرتبط با ترکیبات شیمیایی و فیزیکی مواد غذایی، نحوه تأثیر آنها بر کیفیت غذا، نحوه تعامل مواد غذایی با هم، نحوه استفاده از ابزار پخت و پز، روش‌های جذب درست حرارت و قدرت آتش در زمان پخت و پز،سایر مطالب مرتبط، آموزش داده می‌شود.

 

آموزش برنامه‌نویسی اتوپایلوت

دانش‌آموزان، برنامه نویسی بلوکی، پایتون و جاوا اسکریپت را بدون محدودیت زمانی و مکانی در یک بستر آموزش برنامه نویسی مبتنی بر بازی یاد می‌گیرند و مربیان در نقش پشتیبان به سوالات آن‌ها پاسخ می‌دهند و پیشرفتشان را بررسی می‌کنند و آنها را در مسیر یادگیری هدایت می‌کنند.