فراتر از وب

متخصصان فردا

image_2023-09-11_03-57-53

طراحی و ساخت وبسایت‌های کاربردی
(تلفیق هنر دیجیتال، برنامه‌نویسی و مبانی کسب و کار)

فراتر از وب، یک کمپ کاربردی‌ و آنلاین است. از ابتدای کمپ هر شرکت کننده با یک ایده که تبدیل به پروژه اصلی او خواهد شد، وارد کمپ می‌شود. در ابتدا با مبانی کسب و کار و طراحی دیجیتال آشنا می‌شود، در ادامه با WordPress و HTML و CSS آشنا شده و سایت خود را می‌سازد. در حین انجام پروژه، با مفاهیم UI (User Interface) و UX (User Experience) آشنا شده و دانش خود را در پروژه با کمک مربیان به کار می‌برد.

برنامه کمپ

برنامه ترم یک

برای ورود به این کمپ، شرکت کنندگان فرصت دارند تا پیش از شروع کمپ، برای ما در خصوص یک ایده کسب و کاری که دارند و نیاز به ساخت یک وبسایت دارد، بنویسند. بعد از آن، مربی کسب و کار ما، ایده‌های شرکت کنندگان را بررسی کرده و با آن‌ها در جلسه خصوصی برای بهبود ایده گفتگو می‌کنند. سپس شرکت کنندگان وارد کمپ ۱۲ هفته‌ای خواهند شد که در طول دوره به یادگیری مبانی کسب و کار و طراحی دیجیتال، WordPress و HTML، CSS و UI (User Interface) و UX (User Experience) می‌پردازند. در پایان دوره، هر یک از شرکت کنندگان، وبسایت ساخته شده‌اشان را در نمایشگاه کدبازی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند.

شرکت کنندگانِ علاقمند بعد از اتمام این کمپ دوازده هفته‌ای می‌توانند مسیر طراحی سایت را در کمپ فراتر از وبِ۲ ادامه دهند.

برنامه ترم دوم

در این ترم روی بخش برنامه نویسی عمیق‌تر خواهیم شد و سایتمان را با جاوا اسکرپیت جذاب‌تر می‌کنیم.

در فراتر از وب، علاوه بر آنکه ساخت یک سایت رو یاد می‌گیرید، الزمات طراحی یک وبسایت رو هم یاد می‌گیرید:

توضیحات بیشتر برای علاقمندان شرکت در کمپ

 
  • این کمپ هیچ پیش نیازی ندارد.
  • این کمپ به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
  • برای ورود به این کمپ، شرکت کنندگان فرصت دارند تا پیش از شروع کمپ، برای ما در خصوص یک ایده کسب و کاری که دارند و نیاز به ساخت یک وبسایت دارد، بنویسند.