سوالات متداول در خصوص کمپ‌ها

هر روز به جلسات ۱.۵ تا ۲ ساعته سرگرم کننده، یادگیری خلاقانه با سه زنگ تفریح، استراحت و ناهار تقسیم می‌شود تا بچه ها بتوانند در خارج از خانه بازی کنند (بنا به وضعیت آب و هوا).

ساعت ۹:۰۰ تا ۹:۳۰ صبح، ساعات ورود بچه‌ها و ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۶:۳۰ ساعت خروج بچه‌ها از محل کمپ هست. در این ساعات ما منتظر والدین هستیم تا فرزندان خود را از ما تحویل بگیرند.

بچه‌ها می‌توانند با خود لپ‌تاپ از خانه بیاورند و در غیر اینصورت می‌توانید برای آن‌ها از کدبازی لپ‌تاپ کرایه کنید. ما برای بچه‌ها میان وعده و ناهار تدارک دیده‌ایم، اگر آن‌ها خوراکی خاصی باید بخورند، آن را با خود به همراه داشته باشند.

ما برای اینکه از تجربه خوب هر یادگیرنده در کمپ‌ها اطمینان حاصل کنیم، ترکیبی از یادگیرندگان، مربیان و دستیاران را در هر کمپ داریم. اکثر کمپ‌های ما با ۲۸ دانش آموز با نسبت معلم به دانش آموز ۱:۸ محدود شده است.

 کمپ‌های بلوک بازی، سازه‌های بلوکی و ذهن کنجکاو برای مبتدیان مطلق مناسب هستد. برای شرکت در کمپ بلوک‌های  پایتونی نیاز به مهارت در برنامه‌نویسی بلوکی می‌باشد.‎

اردوگاه‌های ما با حضور مربیان فضای خوبی را برای بچه‌ها ایجاد می‌کند و ما شرایط پذیرایی از والدین را نداریم. در صورتی که دلیلی خاصی برای حضور شما به همراه فرزندتان است، با ما تماس بگیرید.

اگر اختلاف سنی فرزند شما با حدود سنی تعیین شده ۱۲ ماه اختلاف دارد، تشخیص توانایی و امکان حضور فرزندتان به عهده شما است. اردوهای ما برای محدوده سنی مشخص شده و با نسبت ۱:۸ طراحی شده اند، بنابراین پشتیبانی یک به یک برای یک کودک کوچکتر در دسترس نخواهد بود. مگر اینکه کودک سطوح بلوغ و توانایی های تحصیلی یک کودک بزرگتر را نشان دهد، ما آن را توصیه نمی کنیم.