بلوک بازی

شروع یک سفر هیجان انگیز به دنیای بلوک‌ها!

image_2023-05-09_07-25-17

به بلوک بازی، شروع یک سفر هیجان انگیز به دنیای بلوک‌ها خوش آمدید!

کودک شما از طریق بازی با بلوک­‌های برنامه‌­نویسی در یک فرایند سرگرم‌کننده و تعاملی بدون اینکه متوجه شود در حال یادگیری است، اصول برنامه نویسی را یاد می‌گیرد. کم سال‌ترین برنامه نویسان ما در طی ۱ روز یاد می‌گیرنداین کمپ به کودکان کمک می‌کند آنچه در دنیای بازی ­های رایانه‌­ای خود تجربه می‌کنند را با استفاده از بلوک­‌های مخصوص برنامه­‌نویسی کودکان بسازند. بازی­گون کردن یادگیری باعث می‌­شود کودکان مهارت‌­های ساخت و ترکیب خود را تقویت کنند و انگیزه بسیاری برای ادامه این مسیر پیدا کنند.

برنامه کمپ

کمپ‌های یکروزه

ورود

مربیان خوش برخورد و با تجربه ما در کمپ در انتظار شما خواهند بود. مدیر کمپ ما با کاور نارنجی کدبازی در جلوی درب ورودی منتظر شما و کودک شماست، از آنجاییکه تیم کدبازی مستقر در محل کمپ مسلط به آموزش کودک و البته کمک های اولیه هستند، با خیال راحت با فرزندتان خداحافظی کنید و به او فرصت دهید تا دوستان جدیدی پیدا کند و وارد ماجراجویی برنامه نویسی خود شود!

ساعت ورود بچه‌ها به محل کمپ بین ۹:۰۰ تا ۹:۳۰ و ساعت خروج آن‌ها بین ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۶:۰۰ می‌باشد. مدیر کمپ، مسئول تحویل گرفتن بچه‌ها از والدین و مجدد تحویل دادن بچه‌ها به والدینشان است.

روز اول

شروع سفر هیجان انگیز برنامه نویسی!

امروز قصد داریم نحوه برنامه نویسی را یاد بگیریم! ما با یادگیری در مورد شرطی ها شروع می کنیم. ما این مفاهیم را از طریق توضیحات متناسب با سن و سناریوهای سرگرم‌کننده زندگی واقعی و بازی‌ها یاد خواهیم گرفت. آنقدر سرگرم بازی لذت خواهیم شد که حتی متوجه نمی‌شویم در حال یادگیری هستیم! سپس یادگیری اصول برنامه نویسی را روی حلقه‌ها و متغیرها ادامه می‌دهیم و این مفاهیم را در چند بازی جدید و جالب اعمال می‌کنیم. وقتی بازی‌هایمان را تمام کردیم، وقت آن است که با جشن فارغ التحصیلی برای دستاوردهایمان، روز خود پایان دهیم. 

در بلوک بازی کودک شما هم تفریح می‌‎کند و هم یاد می‌گیرد:

سوالات متداول

هر روز به جلسات ۱.۵ تا ۲ ساعته سرگرم کننده، یادگیری خلاقانه با سه زنگ تفریح، استراحت و ناهار تقسیم می‌شود تا بچه ها بتوانند در خارج از خانه بازی کنند (بنا به وضعیت آب و هوا).

ساعت ۹:۰۰ تا ۹:۳۰ صبح، ساعات ورود بچه‌ها و ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۶:۳۰ ساعت خروج بچه‌ها از محل کمپ هست. در این ساعات ما منتظر والدین هستیم تا فرزندان خود را از ما تحویل بگیرند.

بچه‌ها می‌توانند با خود تبلت از خانه بیاورند و در غیر اینصورت می‌توانید برای آن‌ها از کدبازی تبلت کرایه کنید. ما برای بچه‌ها میان وعده و ناهار تدارک دیده‌ایم، اگر آن‌ها خوراکی خاصی باید بخورند، آن را با خود به همراه داشته باشند.

ما برای اینکه از تجربه خوب هر یادگیرنده در کمپ‌ها اطمینان حاصل کنیم، ترکیبی از یادگیرندگان، مربیان و دستیاران را در هر کمپ داریم. اکثر کمپ‌های ما با ۲۸ دانش آموز با نسبت معلم به دانش آموز ۱:۸ محدود شده است.

 کمپ‌های بلوک بازی، سازه‌های بلوکی و ذهن کنجکاو برای مبتدیان مطلق مناسب هستد. برای شرکت در کمپ بلوک‌های  پایتونی نیاز به مهارت در برنامه‌نویسی بلوکی می‌باشد.‎

اردوگاه‌های ما با حضور مربیان فضای خوبی را برای بچه‌ها ایجاد می‌کند و ما شرایط پذیرایی از والدین را نداریم. در صورتی که دلیلی خاصی برای حضور شما به همراه فرزندتان است، با ما تماس بگیرید.

اگر اختلاف سنی فرزند شما با حدود سنی تعیین شده ۱۲ ماه اختلاف دارد، تشخیص توانایی و امکان حضور فرزندتان به عهده شما است. اردوهای ما برای محدوده سنی مشخص شده و با نسبت ۱:۸ طراحی شده اند، بنابراین پشتیبانی یک به یک برای یک کودک کوچکتر در دسترس نخواهد بود. مگر اینکه کودک سطوح بلوغ و توانایی های تحصیلی یک کودک بزرگتر را نشان دهد، ما آن را توصیه نمی کنیم.